ADRESA PRODEJNY
NAJDETE NÁS

Husova 6

602 00 BRNO

  • Facebook - Black Circle

1/22

se narodila ve Štokhomu a svůj první šperk vyrobila když jí bylo jedenáct let. V šestnácti pak už byla studentkou nejlepších stříbrníků ve Švédsku. Setkáním s Eileen Ford začala její kariéra modelky. Efva pracovala jako modelka v Miláně, Paříži, Londýně a Fordovými modelkami v New Yorku, ale svou kariéru si přala změnit a to také udělala.

Jelikož pocházela z muzikální rodiny a hudbu nosila i ve svém srdci, založila Efva v roce 1981 skupinu “X Models”. Efva pro skupinu napsala baladu “Two of us”, která se stala hitem 80. let. Zatímco se nadále věnovala psaní, zpívání a vydávání alb, pracovala i na rozmanitých projektech spojených s designem. Efva navrhovala oblečení pro velké, mezinárodní firmy jako Levi`s a H&M, a také měla svou vlastní řadu těhotenského oblečení “Pretty Pregnant”.

V roce 1996 se Efva vrátila ke svým kořenům - tedy práci se stříbrem, zlatem a drahokamy. Efvinou specialitou je hra se slovy a výrazy. To zapůjčuje její řadě šperků další dimenzi. “Tak jako při skládání hudebních textů, chci nadále ovlivňovat lidi slovy. Mé návrhy nazývám Krása s myšlenkou”, říká o svých návrzích sama. V roce 2010 se Efva stala úplně první výtězkou ceny Guldknappen v kategorii doplňky. Tato prestižní modní cena za design je ročně pořádána švédským magazínem Damernas Värld.

Porota svůj výběr vysvětlila následovně: “Skvělá kombinace osobního designu a inspirativních myšlenek o životě je osobním podpisem této multitalentované ženy. V obchodním odvětví, které je vysoce kompetitivní a má velikou konkurenci, prokazuje vítězka své silné stránky každým rokem. Značka Efva Aftling má silnou identitu a každý ji rozpozná. Její až pohádkový příběh nám přináší zručnost s hlubším významem. Silou své duše, vášní a neutuchajícím zápalem krášlí Efva každý moment našich dní. Jako první vítězka ceny Guldknappen 2010 za doplňky vstoupila Efva Attlibg rovnýma nohama do historie švédské módy.”

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now