1/19

Dánská značka Pilgrim byla založena v roce 1983, kdy ANNE METTE MARKVAD a THOMAS ADAMSEN začali vytvářet a navrhovat ručně vyráběné šperky.

Na úplném začátku prodávali své exkluzivní výrobky na rockových festivalech, čímž vyjadřovali svoji lásku k hudbě a lidem. Dnes je Pilgrim velkou mezinárodní značkou navrhující na šest kolekcí ručně vyrýběných šperků a hodinek za rok, které se prodávají ve více než 50 zemích světa.

Spontánnost, intimita a autentičnost jsou hodnotami za kterými si tvůrci Pilgrim dodnes stojí a kterými do nejvyšší možné míry také žijí. Značka vytváří rovnováhu mezi bohémským a přírodním stylem s moderním, stylovým a ženských designem, který nikdy nevyjde z módy. Cílem tvůrců Pilgrim je vytvářet ručně vyráběné šprky a doplňky, které zvýrazní přirozenou krásu každé ženy a podtrhnou její osobnost a originalitu. Tým značky Scandinavian Eyewear vytvořil speciálně pro Pilgrim v roce 2009 poprvé jedinečnou kolekci brýlí. Od té doby je Scandinavian Eyewear hrdým dodavatelem a partnerem brýlové kolekce Pilgrim. Značka je známá a ceněná pro zdobné a detailně zpracované brýlové obruby, které vytváří dobře rozpoznatelný styl Pilgrimu.

Šperky i brýle Pilgrim jsou navrhovány ve třech různých řadách:

Delikátní: jemná a ženská kolekce pro ženy, které zbožňují diamanty, perly, krystaly a vintage styl.

Bohémská: kolekce, ze které jde cítit srdce i duše. Brýlové obruby jsou výrazné a vypráví unikátní příběh.

Přímočará: design této kolekce je trochu tvrdší. Kousky jsou součástí identity své nositelky a bývají často v městském stylu, jsou sofistikované a často jsou k dostání v černé barvě, kombinaci kovů nebo zdobené koženými detaily.

ADRESA PRODEJNY
NAJDETE NÁS

Husova 6

602 00 BRNO

  • Facebook - Black Circle
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now